Звіт про засідання №156
"Нові Ірландці"
Назад до засідань
В одній дитячій пісеньці все було помаранчевим: і небо, і море, і мами, і діти. В Ірландії вона звучала б інакше. Все – зелене: і море, і небо, але тільки не віскі! Ірландський віскі є одним із найстаріших міцних напоїв у Європі. Згідно легенді, мистецтву дистиляції, як і всьому іншому ремеслу, жителів країни Ейре навчив Святий Патрік. У минулі часи ірландський віскі вирізнявся гідною якістю і користувався популярністю не тільки у себе на батьківщині, а й у всій Європі та навіть в Америці.

Ця ідилія тривала до початку XX століття. Радість здобуття Ірландією незалежності від англійської корони істотно зіпсувала запроваджене Англією ембарго на експорт напою. З близько 2 тисяч винокурень зберегти вдалося лише дві. Дистилерії, що залишилися: Midleton і Bushmillis. І лише у 1989 році до них приєдналася Cooley.

Сьогодні справи набагато кращі: відкриваються нові виробництва, їх уже більше 30, на новий рівень виходить робота із зерном та бочками. Виробники навчаються один в одного і намагаються не робити помилок минулого. Все це безперечно дає свої результати.
Результати
Фотозвіт
Всеукраїнський Клуб Шанувальників віскі ім. О.Я. Савченко

+38 050 310 75 81
info@whisky.org.ua
вул. Софіївська, 16/16, Київ